Uwaga! Materiały do pobrania, zawierające zebrane lub opracowane przez e-WGT dane, chronione są prawem autorskim. Materiały te można wykorzystywać z podaniem źródła wyłącznie na własne potrzeby (w celach niekomercyjnych). Każde inne użycie tych materiałów wymaga uzyskania od e-WGT zgody na piśmie.

Olej napędowy Benzyna bezołowiowa E95

 


Benzyna zauważalnie drożeje na stacjach paliw (2024-04-11)

Według e-Petrol.pl w połowie 15-go tygodnia 2024 za benzynę 95-oktanów i olej napędowy trzeba było średnio zapłacić na krajowych stacjach odpowiednio 6,64 zł/l i 6,69 zł/l. Oznacza to, że cena benzyny wzrosła o 9 groszy na litrze w skali tygodnia. Jednocześnie cena średnia oleju napędowego nie zmieniła się. Warto jednak zauważyć, że w wielu miejscach w Warszawie (też stacje Orlenu) musimy już płacić za dwa główne paliwa powyżej 7,0 zł/l.
Więcej…


Benzyna zauważalnie drożeje na stacjach paliw (2024-04-05)

Według e-Petrol.pl w połowie 14-go tygodnia 2024 za benzynę 95-oktanów i olej napędowy trzeba było średnio zapłacić na krajowych stacjach odpowiednio 6,56 zł/l i 6,69 zł/l. Oznacza to, że cena benzyny wzrosła o 5 groszy na litrze w skali tygodnia. Jednocześnie cena średnia oleju napędowego i LPG nie zmieniła się.
Więcej…


Ceny na krajowych stacjach paliw spadły symbolicznie trzeci tydzień z rzędu (2017-12-06)

Na krajowych stacjach paliw średnia cena litra benzyny, ON i LPG zmniejszyła się w ciągu tygodnia o 1-2 grosze. Na giełdowym rynku ropy notowania surowca lekko spadają po oczekiwanej przez rynek decyzji OPEC o przedłużeniu ograniczeń wydobycia. Wzrosty na rynku ropy zatrzymały się pod wpływem rekordowego wydobycia tego surowca w USA. Więcej…