Tabela Ofert

e-WGT udostępnia Państwu na swojej stronie Internetowej „Tabelę Ofert”. Tabela ta to nowoczesne narzędzie, którego zadaniem jest koncentracja ofert na wyspecjalizowanych rynkach, jak również wspomaganie procesu obrotu towarowego w agrobiznesie.

Przeglądanie ofert handlowych z pełnymi danymi kontaktowymi dostępne jest dla wszystkich zainteresowanych bez konieczności wcześniejszego logowania się. Zamieszczanie własnych ofert handlowych możliwe jest po zarejestrowaniu się i nie podlega żadnym opłatom.

Z informacji ofertowych zawartych w tabeli ofert korzystają wszyscy Członkowie e-WGT, co dodatkowo daje szansę dotarcia z informacją handlową do szerokiego grona potencjalnych klientów z terenu całego kraju.

Zależy nam, by „Tabela Ofert” w jak najszerszym zakresie spełniała oczekiwania środowiska agrobiznesu. Stąd też prosimy o przesyłanie komentarzy i uwag, które wykorzystamy do modernizacji i dalszego rozwoju tabeli, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zawieranie transakcji w tabeli ofert 

Na prośbę użytkowników, Tabela Ofert e-WGT została wzbogacona o mechanizm transakcyjny, który umożliwia Państwu prowadzenie negocjacji i zawieranie bezpiecznych transakcji rozliczanych przez Izbę Rozliczeniową WGT S.A.. Zawieranie transakcji w ramach Tabeli Ofert dostępne jest dla wszystkich Członków e-WGT oraz tych użytkowników, którzy dokonają pełnego procesu rejestracji wraz z weryfikacją danych.

Użytkownik każdorazowo będzie decydował czy informacja handlowa, którą zamieszcza w Tabeli Ofert będzie zwykłym ogłoszeniem (na dotychczasowych zasadach) czy też ofertą handlową mogącą być przedmiotem bezpiecznej transakcji rozliczanej za pośrednictwem Izby Rozliczeniowej WGT S.A.

Ofertami transakcyjnymi kupna lub sprzedaży mogą być wyłącznie oferty, które w standardzie przewidują wniesienie przedpłaty na konto WGT S.A. przez stronę kupującą dany towar. Wydanie towaru nastąpi po wpłynięciu środków na konto WGT. Po udokumentowaniu dostawy towaru Izba Rozliczeniowa WGT przekazuje należne środki sprzedającemu. Standardowa prowizja transakcyjna pobierana jest jedynie od strony wystawiającej ofertę i wynosi 0,3% netto (nie mniej niż 30 PLN).

 Więcej szczegółów w pliku: Podręcznik Użytkownika Tabeli Ofert.